Karrier a Táskacentrum csoportnál

Arra koncentrálunk, amihez a legjobban értünk - táskák, bőröndök és kiegészítők. A Táskacentrum csoport az egyik legnagyobb nagykereskedés és online áruház ebben a kategóriában! Már több mint 23 éve vagyunk a piacon, kínálva gondosan válogatott hazai és külföldi márkák termékeit. A sok pozitív visszajelzés még inkább arra ösztökél minket, hogy mi legyünk az elsők ebben a rangsorban.

Ha minket választasz, az alábbi feladatok várnak Rád:

- Termék feltöltés és kezelés a webáruházban
- Termék képek alap szintű szerkesztése
- Nagykereskedelmi feladatok ellátása
- Számlázás - online számlázó programban
- Kapcsolattartás Partnerekkel és Üzletekkel
- Hírlevél szerkesztés és küldés
- Facebook oldal kezelése és szerkesztése

Téged keresünk, ha:

- Fiatalos vagy
- Csapatjátékos vagy
- Jó kommunikációs készséged van
- Mindig precíz és igényes vagy
- Szeretsz ötletelni és megvalósítani
- Jól használod a számítógépet
- Ismered a Mailchimp és Adobe Photoshop programot
- Használod a Facebookot és az Instagramot

Miért jó nálunk dolgozni?

- Mi hosszú távon tervezünk Veled
- Szakmai tudásod és tapasztalatod fejlesztheted
- Dinamikus, fiatalokból álló csapat tagja lehetsz

Munkavégzés helye: Szombathely

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az info@taskacentrum.hu email címen lehet.